Nokian 205/55 R16 94W XL eLine 2 Yaz Lastiği 2019

ücretsiz
kargo
%20
indirim
504,00 TL 630,00 TL
Acele edin! Sadece 8 adet kaldı.

AA-sınıfı Yeni Nokian eLine 2 yaz lastiği, orta sınıf binek otomobiller için her türlü hava koşulunda güvenli bir yüksek performansı garanti eder. Klasmanında en yüksek sınıfta yer alan bu lastik, AB lastik etiketlemesine göre ıslak zeminde yol tutuş ve yakıt verimliliği kategorilerinde A sınıfında yer almaktadır.

  • ISLAK ZEMİNDE MAKSİMUM KONTROL
  • EŞSİZ ÇEVRECİ SÜRÜŞ DENEYİMİ, 100 KM’DE 0,6 LİTREYE VARAN YAKIT TASARRUFU
  • TÜM HIZLARDA ÜST DÜZEY SÜRÜŞ KONFORU
Etkin suda kızaklama önleme

Lastiğin iç omuz bölgesi üzerindeki özel tasarım suyun tahliye hızını artırır.

Nokian Tyres Coanda Teknolojisi

Lastiğin iç omuz bölgesi üzerindeki sırt bloklarının eğimli, rampaya benzer dizaynı, boyuna kanallardaki su akışını enine kanallara yönlendirerek suyun tahliye hızını artırır. Lastik aşındığında bile lastiğin kızaklama önleyici özellikleri korunur.

Güvenliği Artıran Yenilikler
Sessiz Yanak Teknolojisi Sessiz Kanal Tasarımı Trompet Kanalları
Daha fazla sürüş keyfi. - Lastiğin yanak kısmıyla sırtı arasında bulunan özel geliştirilen kauçuk bileşik, yol yüzeyinden kaynaklanan ses ve titreşimleri etkin şekilde filtreleyerek, kulağı rahatsız eden zararlı ses dalgalarının lastik yanağından yolcu kabinine ulaşmasını engeller. Daha sessiz daha fazla kilometre. - Lastiğin çevresel sırt blok duvarlarında kullanılan bu tasarım, sürüş konforunu artıran tasarım yeniliğidir. Golf topunun yüzeyine benzeyen yarım küre şeklindeki oyuklar, lastik yüzeyindeki hava akışını kontrol ederek enlemesine kanalların neden olduğu rahatsız edici uğultu çıkarmalarını önler. Bu tasarım, hava direncini azaltarak lastik yüzeyinin ısınmasını engeller. Bu sayede lastiğin aşınma direnci artar ve aynı lastikle daha çok kilometre yapmak mümkün olur. Lastiğin omuz k
Genişlik
205mm
Islak Zeminde Frenleme
A
Jant
16 İnç
Kullanım Türü
Binek
Marka
Nokian
Yakıt Verimliliği
A
Yanak Kalınlığı
55
Üretim Tarihi
2019
Ürün Tipi
Yaz

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

En Çok Satılanlar